Viesu Atpūtai

Korķu” apkārtnes priežu mežā ir izveidota Jāņtarpiņu taka. Ideāla vieta aktīviem sēnotājiem un ogotājiem. Savukārt saules un jūras cienītāji pa šo taku 5-10 minūšu gājienā nonāks Vitrupes pludmalē, kur varēs baudīt sauļošanās un peldēšanās priekus.


Ja vēlaties piedalīties sporta aktivitātēs, piedāvāsim ļoti plašas iespējas pārbaudīt savu fizisko un taktisko sagatavotību – strītbols, volejbola laukums, šautriņas, novusa spēle, ķekatas.
Tuvējo Korķu apkārtni varēsiet iepazīt, dodoties izbraucienā ar velosipēdiem vai nūjojot pa priežu meža takām.

 

Šašliks, gardas desiņas, ugunskurā cepti kartupeļi vai pašu gatavota zivju zupa – to visu Jūs varēsiet pagatavot piknika vietā vai lapenē, kas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo (grils, ugunskura vieta u.tml.).

Labprāt sniegsim Jums detalizētu informāciju par Ziemeļvidzemes iecienītākajiem tūrisma objektiem un mūsu viesu nama apkārtnē notiekošajām aktivitātēm. Veczemju klintis, Lībiešu upuralas, Randu pļavas, nēģu tacis Salacgrīvā, nobraucieni ar laivām pa Salacu, ekskursijas uz strausu un šinšillu audzētavām - tā ir tikai neliela daļa no tā, ko Jūs varat apskatīt un izmēģināt Korķu tuvākajā apkārtnē

Korķos” ir padomāts par ikvienu atpūtnieku - lieliem un maziem viesiem, pirts prieku tīkotājiem un sportisku aktivitāšu cienītājiem, dabas bērniem un ballīšu mīļotājiem. Ikviens no jums varēs atpūsties no sirds patikas un atrast sev piemērotu nodarbošanos.

© "Korķi" +371 29239788
vija.kozlovska@gmail.com

Top.LV